Šodien, 3. augustā, plkst. 16.00 notiks sabiedriskās apspriešanas tiešsaistes sanāksme ar Pļaviņu apvienības iedzīvotājiem – šeit ir piekļuves saite

03.08.2021 - 11:00

Šonedēļ 3. un 4. augustā tiešsaistes “Zoom”platformā notiks Aizkraukles novada Ilgtermiņa Attīstības Stratēģijas 2021.-2037.gadam un Attīstības programmas 2021.-2028. gadam 1. redakcijas projekta publiskā apspriešana. Otrdien, 3. augustā, sanāksmēs aicināti piedalīties Skrīveru pagasta, Kokneses un Pļaviņu apvienības iedzīvotāji, savukārt trešdien, 4.augustā – Neretas un  Jaunjelgavas apvienību, kā arī Aizkraukles pilsētas un pagasta iedzīvotāji. Visām sanāksmēm ir viena saite: https://us02web.zoom.us/j/87552130590.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks tiešsaistē “Zoom” platformā šā gada

3.augustā ar:

• Skrīveru pagasta iedzīvotājiem plkst. 10.00;
  • Kokneses apvienības* iedzīvotājiem plkst. 13.00;
  • Pļaviņu apvienības* iedzīvotājiem plkst. 16.00;

4.augustā ar:

• Neretas apvienības* iedzīvotājiem plkst. 10.00;
  • Jaunjelgavas apvienības* iedzīvotājiem plkst. 13.00;
  • Aizkraukles pilsētas un pagasta iedzīvotājiem  16.00.

Aicinām savlaicīgi pārliecināties, vai jūsu datorā / viedierīcē ir lejupielādēta “Zoom” lietotne. Aicinām pieteikties dalībai publiskās apspriešanas sanāksmē, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT, jo sanāksmē varēs piedalīties tikai identificētas un reģistrētas personas. Saite uz tiešsaisti īsi pirms sanāksmes tiks publicēta Aizkraukles novada pašvaldības tīmekļvietnē www.aizkraukle.lv, sociālo tīklu pašvaldības kontos, kā arī reģistrētām personām tiks nosūtīta uz e-pastu.