Aizkraukles novada komanda LSVS pašvaldību sporta spēlēs riteņbraukšanā komandu kopvērtējumā izcīna 1. vietu!

23.08.2021 - 13:15

Svētdien, 22. augustā, Madonas sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisinājās Latvijas senioru un veterānu savienības organizētās pašvaldību sporta spēļu finālsacensības riteņbraukšanā.

Kā ierasts, sacensības notika divās disciplīnās – solo braucienos jeb riteņbraukšanā šosejā ar individuālo startu un krosa braucienos jeb MTB riteņbraukšanā ar kopējo startu.

Pašvaldību sporta spēlēs uzvarētāji tiek noteikti gan vecuma grupās, gan arī komandu kopvērtējumā.

Šīs bija pirmās LSVS senioru – veterānu finālsacensības riteņbraukšanā, kurās sportisti startēja pārstāvot jaunizveidotos novadus.

Aizkraukles novadu pārstāvēja deviņi sportisti – septiņi sportisti no Pļaviņu sporta kluba “Skanste” (Kaspars Meinuzs, Jānis Rušmanis, Aivars Bardovskis, Dzintars Kaņepējs, Vita Ieleja, Jānis Ielejs, Uldis Lapsa), pļaviņiete Inese Zvirgzdiņa un koknesietis Ritvars Jakubovskis, komandu kopvērtējumā uzrādot augstāko rezultātu un iegūstot 1. vietu.

Gandrīz visi sportisti startēja abās disciplīnās – gan solo braucienos, gan krosā.

Savās vecuma grupās abās disciplīnās pirmās vietas ieguva Vita Ieleja, Dzintars Kaņepējs un Jānis Rušmanis. Ritvars Jakubovskis izcīnīja zelta medaļu krosā un sudraba medaļu solo braucienā. Uldis Lapsa gan solo braucienā, gan krosā ieguva bronzas medaļas. Inese Zvirgzdiņa šoreiz startēja tikai solo braucienā, izcīnot zeltu. Aivars Bardovskis solo braucienā savā vecuma grupā finišēja kā otrais. Tik vērtīgos punktus komandu kopvērtējumam izcīnīja, taču mazliet aiz godalgoto vietu pjedestāla savās vecuma grupās šoreiz palika - Kaspars Meinuzs (4. vieta solo braucienā) un Jānis Ielejs (6. vieta solo braucienā un 7. vieta krosā).

Paldies komandai par lielisko startu!

Sveicam un lepojamies!

Rasa Siliņa,

Pļaviņu apvienības pārvaldes

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja