Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā Latvijas skolu jaunatnei “S!-Fischer 2022”

Publicēts: 
20.01.2022 - 08:30

Plānots, ka šogad ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā Latvijas skolu jaunatnei “S!-Fischer 2022”, ko organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un Aizkraukles novada pašvaldību, notiks 4 posmos.

  • 1.posms – 28.01.2022., plkst.11.00 (starts), Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, Siguldā. SUPER sprints 200 m ar intervālu startu visām grupām (brīvajā stilā).
  • 2.posms – 11.02.2022., plkst.11.00 (starts), Slēpošanas, biatlona sporta bāzē "Jankas - Jaujas", Pļaviņās. Intervāla starts (klasiskais solis).
  • 3. posms – 25.02.2022., plkst. 11.00 (starts), Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”, Priekuļos. Intervāla starts (brīvajā stilā, SV10 klasiskais solis).
  • 4. posms – 11.03.2022., plkst. 11.00 (starts), Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, Siguldā. Šķēršļu un veiklības distance brīvajā stilā.

Gan Siguldā, gan Cēsīs slēpošanas trases veidotas uz mākslīgā sniega bāzes, kas ļauj saglabāt sniega segu pat ļoti mainīgos laika apstākļos. Pļaviņās Slēpošanas – biatlona bāzē “Jankas – Jaujas” slēpošanas trases tiek veidotas tikai uz dabīgā sniega segas bāzes, tāpēc lūdzam sekot aktuālajai informācijai pirms katra sacensību posma pasākuma nolikumā minētajos informācijas kanālos.

Ar nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Sacensību ideja radusies Siguldā, kur čempionāts tiek organizēts kopš 2015.gada, ik ziemu piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Pēdējās sezonās čempionāts pulcēja kopumā 730 skolēnus no 33 Latvijas vispārizglītojošajām skolām. Visus šos gadus lielākais atbalstītājs un sadarbības partneris ir “Fischer Latvia”, kas katrā čempionātā izaicina Latvijas skolas cīnīties par sacensību galveno balvu – EUR 1500 slēpošanas inventāra iegādei.

Piesaki savu skolu dalībai lielākajā ziemas distanču slēpošanas pasākumā skolēniem Latvijā un izcīni galveno balvu! Tiekamies slēpošanas trasēs!

Pasākums tiks organizēts ievērojot visus valstī noteiktos nosacījumus Covid – 19 ierobežošanai uz pasākuma norises dienu.

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Aizkraukles novada sporta centra organizatore

Rasa Siliņa