Turpinās vingrošanas nodarbības ūdenī senioriem

Publicēts: 
13.01.2022 - 08:15

No 18 .janvāra turpināsies ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī senioriem! Nodarbības notiks divas reizes nedēļā Kokneses sporta centrā otrdienās un piektdienās no plkst. 18.00 – 19.00. Nodarbību ilgums - 1 stunda.

Laipni aicināti visi iedzīvotāji vecumā no 54 gadiem. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 29682910, jo vietu skaits ir ierobežots! Nodarbības vadīs sertificēta fizioterapeite Janīna Grinsone - Velde.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir (izpildās viens no sekojošiem nosacījumiem):

* Vakcinējusies pret Covid-19;

* Pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19.

Nodarbības ir bez maksas un tās tiek organizētas projekta nr.9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa

Aizkraukles novada dome