Projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" aktualitātes

Publicēts: 
21.10.2021 - 15:30

Pļaviņu apvienības pārvalde projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" ietvaros no 2021. gada novembra bija plānojusi rīkot bezmaksas nūjošanas nodarbības un organizēt bezmaksas Kokneses baseina apmeklējumus vienreiz nedēļā.

Apstiprinot grozījumus Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā Nr. 720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", valdība š.g. 20. oktobra ārkārtas sēdē lēma par stingrākiem drošības nosacījumiem ar mērķi būtiski mazināt cilvēku pulcēšanos un kontaktēšanos sabiedriskās vietās no š.g. 21. oktobra līdz 14. novembrim.

Pamatojoties uz augstāk minēto, plānotās aktivitātes projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" ietvaros tiks rīkotas pēc ierobežojumu atcelšanas.

 

Informāciju sagatavoja Pļaviņu novada domes projektu vadītāja  Olita Znotiņa