Projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē" aktualitātes

Publicēts: 
21.01.2022 - 09:15

Aizkraukles novada pašvaldība projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņās un tās apkaimē" ietvaros turpinās organizēt bezmaksas peldbaseina apmeklējumus Kokneses sporta centrā katru piektdienu no plkst. 19.00 līdz 20.00 un katru svētdienu no plkst.14.00 līdz 15.00 (kopā 39 bezmaksas peldbaseina apmeklējumi).

No 2022. gada 24. janvāra līdz 2022. gada 31. maijam klātienē tiks organizētas bezmaksas vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem, kas vecāki par 50 gadiem, fizioterapeites Janīnas Grinsones – Veldes pavadībā. Nodarbības notiks katru pirmdienu no plkst.19.00 līdz 20.00 sporta zālē, Daugavas ielā 50, Pļaviņās, Aizkraukles novadā. 2022. gada 7. un 14. februārī vingrošanas nodarbības nenotiks, tās tiks pārceltas uz 2022. gada 5. un 19. februāri un notiks citā laikā - no plkst. 10.00 līdz 11.00.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, bezmaksas transports uz pasākumiem netiks nodrošināts un dalība tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Lūgums pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklējums būs liegts. Pirms apmeklējuma tiks veikta vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija, tāpēc aicinām ierasties savlaicīgi.

Tā kā dalībnieku skaits katrā pasākumā ir ierobežots, nepieciešams iepriekš pieteikt dalību pirms katra apmeklējuma pie Aizkraukles novada pašvaldības projektu vadītājas Olitas Znotiņas pa tālruni  +371 27870290.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju piedalīties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībās, lai stiprinātu savu veselību, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai un rīkojumiem saistībā ar koronavīrusa COVID-19 profilakses pasākumiem!

Nodarbības notiks, ievērojot fizisko distancēšanos un valstī noteiktos drošības pasākumus. Nodarbības laikā notiks dalībnieku uzskaite (vārds, uzvārds, kontaktinformācija).

 

Informāciju sagatavoja Aizkraukles novada pašvaldības projektu vadītāja  Olita Znotiņa