Pļaviņu PII “Jumītis” un tās filiālē “Bērziņš” nosvinēta Starptautiskā Sniega diena

Publicēts: 
27.01.2022 - 15:15

Kā jau tradicionāli ierasts, janvāra noslēgumā daudzās pasaules valstīs, tajā skaitā arī Latvijā, tiek atzīmēta Starptautiskā Sniega diena.

Nevienam no mums taču nav noslēpums, ka aktīvākie svētku svinētāji ir pirmsskolēni! Un, ja vēl svētki saistīti ar fiziskajām aktivitātēm, kustībām un “veselīgu” sacensību garu, tad svētku prieks kļūst divtik liels!

Starptautiskās Sniega dienas mērķis ir iepazīt un izmēģināt visdažādākās aktivitātes sniegā, uz sniega un ar sniegu, lai gūtu iedvesmu turpināt aktīvi pavadīt brīvo laiku ārā arī ziemā.

PII “Jumītis” bērni Sniega dienu šogad svinēja trešdien, 26. janvārī, bet PII “Jumītis” filiāles “Bērziņš” bērni – ceturtdien, 27. janvārī.

Pēc kārtīgas iesildīšanās, kuras laikā kopīgi atcerējāmies, ar kādiem sporta veidiem un kustību aktivitātēm var nodarboties ikviens no mums ziemā, tika dots starts dažādām komandu aktivitātēm – “cietokšņa atbrīvošanai”, sniegā atrasto krāsaino klucīšu šķirošanai pa pamatkrāsām, dažādām veiklību un koordināciju attīstošām stafetēm, “sniega kūku cepšanas” sacensībām un citām aizraujošām aktivitātēm. Sniega dienas  svētku kulminācijā visi to dalībnieki piedalījās Sniega salūta veidošanā.

Sniega diena tika svinēta ievērojot visus valstī noteiktos nosacījumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai, tajā skaitā vadlīnijas un rekomendācijas izglītības procesa organizēšanā pirmsskolās.

Būsim kustīgi, aktīvi un veseli! Pavadīsim pēc iespējas vairāk savu brīvo laiku svaigā gaisā!

Sporta skolotāja