Pļaviņu kultūras centra parku rotā “Citādas egles”

Publicēts: 
27.12.2021 - 11:00

Tuvojoties ziemas saulgriežiem un gadu mijai, pilsētas un pagasti tiek tērpti svētku rotā. Turpinot jau pagājušajā gadā iesākto akciju “Citāds laiks, citāda egle”, Pļaviņu kultūras centrs aicināja iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus laikā, kad pulcēšanās un pasākumu apmeklēšana paredz virkni ierobežojumu, radīt svētkus sev un citiem, darinot netradicionālas egles no sadzīves materiāliem, kuras tumšajā laikā iespējams izgaismot. Radošajā akcijā iesaistījās un arī savu “Citādo egli” veidoja:

  • Pļaviņu kultūras centrs - “Katrai savs ģemperis” un “Lidojumā!”;
  • Pļaviņu bibliotēka - “Mums ir kas kopīgs”;
  • LVM Pļaviņu kokaudzētava - “Visi sīki žagariņi sidrabiņu vizināja”’;
  • Pļaviņu Labiekārtošanas dienests - “Smaids rada smaidu” un “Paskaties uz pasauli savādāk”;
  • SAC “Pļaviņas” seniori - “Stilīgā senioru eglīte”;
  • Lietišķās mākslas pulciņš “Skanstupe” - “Tinu dienu, tinu nakti”;
  • Biedrība “Laime saimē” - “Griež laika rats”;
  • SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” - “Otrā elpa”;
  • Klintaines pagasta sieviešu ansamblis “Dzirnas” - “Dziesma nenosalst”;
  • Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrs "Pepija" un jauniešu iniciatīvu centrs "Ideja" - "PEPIDEJA - PANDEMIJA".

Nu šīs svētku rotas greznojās parkā pie Pļaviņu kultūras centra un tās priecē garāmgājējus un pilsētas viesus. Katra no “Citādajām eglēm” ir īpaša un skaista gan diennakts tumšajā laikā, iemirdzoties lampiņu virteņu gaismās, gan dienas gaismā, kad iespējams ieraudzīt pat vissmalkākos eglīšu rotājumus un to veidojošās detaļas.

Svētku noskaņu iespējams baudīt, izstaigājot pastaigu taku “Citāds laiks, citāda egle”, būs iespējams līdz pat 16. janvārim.

Foto: Andris Vērdiņš