Noslēdzies fotokonkurss "Helovīna brīnumainie ķirbji" Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrā “Pepija”

Publicēts: 
02.11.2021 - 08:30

31. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēti Helovīna svētki jeb Visu svēto dienas priekšvakars. Arvien vairāk šo laiku atzīmē arī Latvijā, izdekorējot mājas ar neparastiem aksesuāriem, grebjot ķirbjus, ietērpjoties dažādos spocīgos tērpos. Visvairāk šos svētkus gaida bērni, lai varētu tērpties maskās, doties pie kaimiņiem un lūgt dalīties ar saldumiem.

Šogad, kad Helovīna noskaņa jārada mājsēdes laikā, bija citādi. Spocīgās maskas, pārģērbšanās, ķirbja grebšana, Helovīna rotājumu gatavošana un arī saldumu dalīšana bija jāveic vienas mājsaimniecības ietvaros vai ģimenes lokā.

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrs “Pepija” no 25. oktobra līdz 31. oktobrim aicināja bērnus piedalīties fotokonkursā "Helovīna brīnumainie ķirbji".

Lai piedalītos fotokonkursā, bija jāizgrebj ķirbis, jānofotografējas individuāli vai kopā ar savu ģimeni un labākā fotogrāfija ar svētku simbolu – ķirbi - jānosūta konkursam.

Liels prieks par bērnu un ģimeņu atsaucību, jo tika saņemts daudz fotogrāfiju. Kopumā piedalījās 47 dalībnieki no Pļaviņām, Aizkraukles, Varakļānien, Viļāniem, Iršiem un Kokneses.

Visi konkursa dalībnieki tiks sumināti ar pateicības rakstiem un pārsteiguma balviņām, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli.

 

Lai krāsām bagāts rudens!

Konkursam iesūtītās fotogrāfijas iespējams apskatīt šeit: http://pepijapn.garm.lv/galerijas/nggallery/galerija-2017/nosledzies-fot...

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības

centra "Pepija" vadītāja

Tatjana Zagorska-Udaļcova