No 28. janvāra atsākam treniņus Kečbolā jeb Mamanet! Aicinām jaunas dalībnieces!

Publicēts: 
27.01.2022 - 08:45

Piektdien, 28. janvārī, pēc gandrīz divu gadu pārtraukuma sporta zālē Daugavas ielā 50, Pļaviņas, atsāksim treniņus Kečbolā jeb Mamanet!

Treniņa sākums plkst. 19.30.

Uz treniņu gaidām gan iepriekšējo treniņu dalībnieces, gan jaunas spēlētājas.

Mamanet jeb Kečbola (ang. catchball – latv. “ķer bumbu”) spēles galvenā ideja ir iesaistīt kustību aktivitātēs sievietes, kuras nekad nav nodarbojušās ar sportu vai pašreiz to dara reti.

Spēle ir ļoti līdzīga volejbolam. Atšķirībā no volejbola, spēlētājiem bumba ir jānoķer pirms to nodot nākošajai spēlētājai.

Spēle tika izveidota Izraēlā 2004. gadā un pašlaik tūkstošiem sieviešu to regulāri spēlē. Izraēlā uz Kečbola spēles pamata izveidojās sociālā kustība Mamanet, kas palīdz sievietēm pārvarēt ikdienas grūtības un satikt jaunus draugus, sajust atbalstu, veicināt komandas garu. Galvenā spēles devīze ir: “Katra mamma var!”.

Spēlējot spēli Mamanet, sievietes popularizē savā ģimenē sportu, veselīgu dzīvesveidu, komandas spēles kultūru. Pēc veiksmīgiem 15 gadiem Izraēlā Mamanet kļuva par lielāko sabiedrisko sportisko kustību šajā valstī un pašlaik tas tiek popularizēts visā pasaulē.’

Treniņš tiks organizēts atbilstoši visiem valstī noteiktajiem nosacījamiem Covid – 19 ierobežošanai!

Treniņā drīkst piedalīties tikai personas ar derīgu Covid – 19 sertifikātu un pēc iepriekšējās pieteikšanās.

Uz treniņu lūdzam pieteikties, rakstot WhatsApp, SMS vai zvanot uz tālruņa Nr. 25661300 Rasai, vai rakstot uz e-pastu rasa.silina@plavinas.lv.

Mīļās dāmas, kundzes, jaunietes! Ļoti gaidīsim ikvienu no jums! Ikvienu - neatkarīgi no jūsu iepriekšējās pieredzes, fiziskās sagatavotības vai gadu skaita!

Uz tikšanos!

 

Aizkraukles novada sporta centra,

Pļaviņu apvienības pārvaldes

sporta pasākumu organizatore

Rasa Siliņa