No 1. novembra gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutā Madona–Cesvaine–Dzelzava un Madona–Aiviekste–Pļaviņas

Publicēts: 
28.10.2021 - 08:15

Lai iedzīvotāji varētu nokļūt no Aiviekstes un Krievciema darbavietā Pļaviņās, no 2021. gada 1. novembra maršruta Nr.6376 Madona–Cesvaine–Dzelzava autobuss, kas no pieturas Lubāna darbadienās izbrauc plkst.3.41, kursēs līdz pieturai Pļaviņas. Tādējādi turpmāk autobuss brauks maršrutā Nr.6357 Madona–Aiviekste–Pļaviņas. Papildus tam maršrutā Nr.6357 Madona–Aiviekste–Pļaviņas tiks atklāts jauns reiss: autobuss no pieturas Pļaviņas darbadienās izbrauks plkst.6.00.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Valsts SIA Autotransporta direkcija