Maršrutā Krāslava–Skaista–Dagda tiks atklāti papildu reisi, savienojumā Rīga–Krāslava–Dagda – ieviesta vienotā biļete, izmaiņas arī maršrutā Krāslava–Grāveri–Auleja un Krāslava–Kombuļi–Sauleskalns–Auleja

Publicēts: 
25.01.2022 - 09:45

Pasažieru ērtībām no 2022. gada 1. februāra maršrutā Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda tiks atklāti papildu reisi, kas pieskaņoti vilcienu kustības grafikam, kas kursē maršrutā Rīga–Krāslava. Savienojumā Rīga–Krāslava–Dagda tiks ieviesta vienotā autobusa un vilciena biļete, kas pasažieriem nodrošinās ērtāku un par vairāk nekā vienu eiro lētāku braucienu. Tāpat gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6240 Krāslava–Grāveri–Auleja un Nr.6218 Krāslava–Kombuļi–Sauleskalns–Auleja.

Lai pasažieri varētu ērti pārsēsties no vilciena autobusā un nokļūt no Krāslavas stacijas Dagdā un otrādi, maršruta Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda reiss Dagdas autoostā katru dienu tiks uzsākts plkst.4.45 un 19.03, bet pieturā Krāslavas stacija – plkst.5.45 un 19.55. Braucienam no Dagdas līdz Rīgai ar pārsēšanos Krāslavas stacijā tiks ieviesta vienotā autobusa un vilciena biļete. Pasažieris vienoto autobusa un vilciena biļeti varēs iegādāties pie autobusa vadītāja, Pasažieru vilciena biļešu kasēs vai pie konduktora. To iegādājoties, pasažieris varēs aizbraukt ar autobusu no Dagdas līdz Krāslavas stacijai un pēc tam, uzrādot to pašu biļeti, pārsēsties vilcienā un turpināt ceļu līdz Rīgai (tāpat vienotā biļete būs derīga arī pretējā virzienā – braucot no Rīgas līdz Krāslavas stacijai ar vilcienu, pārsēžoties autobusā un turpinot ceļu līdz Dagdai). Iegādājoties vienoto biļeti, pasažieris ieekonomēs 1,05 eiro.

Lai netiktu dublēti sabiedriskā transporta pakalpojumi savienojumā Krāslavas autoosta–Krāslavas stacija–Krāslavas autoosta, maršruta Nr.6240 Krāslava–Grāveri–Auleja reiss, kas Krāslavas autoostā katru dienu tiek uzsākts plkst.5.30, vairs netiks izpildīts. Tāpat maršruta Nr.6218 Krāslava–Kombuļi–Sauleskalns–Auleja autobuss no pieturas Auleja katru dienu izbrauks plkst.18.40 (līdz šim izbrauca plkst.19.05).

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

VSIA Autotransporta direkcija