Līdz 15. novembrim veicams kārtējais NĪN maksājums; līdz 30. novembrim veicams zemes nomas maksājums

Publicēts:
26.10.2021 - 11:15

Pļaviņu apvienības pārvalde atgādina, ka

līdz 2021. gada 15. novembrim veicams nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums,

līdz 2021. gada 30. novembrim veicams zemes nomas maksājums.

Saskaņā ar pašvaldības lēmumu, atbilstoši "Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma" 5.pantā minētajām tiesībām 2021. gadā visi maksāšanas termiņi tika pārcelti uz 15. novembri.

Būtiski ņemt vērā, ja 2021. taksācijas gadam aprēķinātais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums līdz 2021. gada 31. decembrim nav veikts, nodokļa maksājumam, sākot ar 2022. gada 1. janvāri,  tiek aprēķināta nokavējuma nauda likumā noteiktajā apmērā.

Zemes nomas maksājumu termiņi 2021. gadā ir 30. jūnijs (1. pusgads) un 30. novembris (2. pusgads).

Ērti nomaksāt NĪN un zemes nomu iespējams portālā  www.epakalpojumi.lv, kā arī maksāšanas paziņojumā norādītajos bankas kontos, norādot saņēmēju Pļaviņu apvienības pārvalde.

Lai nerastos pārpratumi, lūgums iedzīvotājiem pārbaudīt savus veiktos maksājumus. To var izdarīt www.epakalpojumi.lv .

Tiem nodokļu maksātājiem, kuriem ir kavēti iepriekšējo periodu maksājumi, lūgums pirms maksājuma veikšanas precizēt nokavējuma naudu uz maksāšanas brīdi, sazinoties ar nekustamā īpašuma nodokļa administratoru pa tālruni 65133851.

Joprojām aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu elektroniski e-pastā.