LFF 3. līgas Ziemeļu zonas čempionāts futbolā 2021

Publicēts: 
25.10.2021 - 09:15

Par LFF 3. līgas Ziemeļu zonas 2021. gada čempionāta futbolā norisi stāsta Pļaviņu pilsētas bērnu, jauniešu un pieaugušo futbola kluba “Dolomīts” valdes priekšsēdētājs, Sēlijas sporta skolas futbola treneris Imants Siliņš (citāts):

“Sakarā ar valstī izziņoto  ārkārtas stāvokli neizspēlējot vienu pēdējo spēli, ir noslēdzies 3. līgas Ziemeļu zonas čempionāts futbolā. Tā kā visām komandām tika vienāds spēļu skaits, tad pēdējo spēli piemēroja pēc iepriekšējo savstarpējo spēļu koeficienta. Tas mūsu komandai arī izrādījās augstāks par  ceturtās vietas komandu “Smiltene BJSS -2” (pirmajā riņķī uzvara ar 8 - 0), un kopsummā godalgota 3. vieta un bronzas medaļas otro gadu pēc kārtas.

Pats čempionāts arī šogad sākās ar novēlošanos pandēmijas rezultātā un tamdēļ katru nedēļu, lai visu paspētu, notika intensīvas spēles (2-3 nedēļā) kopā ar jaunatnes spēlēm. Un tomēr nedaudz pietrūka…, arī Jaunatnes čempionāts “neizspēlējās”, pietrūka 1 - 2 spēles.

Pieaugušo komanda šo čempionātu iesāka diezgan nepārliecinoši, ar zaudējumu pret līderiem, neattaisnotu neizšķirtu un zaudējumu pret zonas vidus komandām. Tas viss lika domāt par nopietnāku attieksmi katram spēlētājam pret savu komandu un daļēji tas sāka attaisnoties, tika gūtas pirmās uzvaras un ticība saviem spēkiem. Kopējā gala rezultātā tika izrauta pirmā trijnieka vieta, kaut gan vienmēr varēja būt labāk un stabilāk, ja būtu nopietnāka pieeja katrai spēlei. To var izjust, jo sākas paaudžu maiņa komandā un stāvoklis ir tāds, ka vecākie vairs īsti nevar, kaut gan komandai uz to jābalstās, un jaunākie īsti negrib. Pie šī gribētu piebilst, ka mums ir daudz labu jaunu spēlētāju, kuri  sagatavošanās periodā tika pārbaudīti un labi iesaistījās pieaugušo komandā, tomēr īstas uguntiņas visiem nav. U - 15 komanda arī izcīnīja 3. vietu zonā.

Patīkami, ka mūsu komandas uzbrucējs Rolands Prohorovs jau otro reizi saņem labākā uzbrucēja titulu (pirmo 2019. g.) un patīkami iezīmējas viņa tandēma spēle ar Hārdiju Mickeviču, kas labi izpaudās pēdējās spēlēs, kur no 8 gūtajiem vārtiem 7 bija Rolanda un viens Hardija kontā. Skatīt  pievienoto beigu tabulu (šeit) un foto.”