Jauniešu organizētajā labdarības akcijā saziedoti vairāk nekā 200 kg dzīvnieku barības un smilšu

Publicēts: 
29.12.2021 - 14:45

Noslēgusies Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” īstenotā labdarības akcija “Silta sirds- siltas ķepas”. Akcijas laikā tika saziedoti vairāk nekā 200 kg pārtikas un smilšu dzīvniekiem, kas ļaus ik dienas apkopt, pabarot un izmitināt aptuveni 40 kaķus un kaķēnus, kas mitinās Aizkraukles Dzīvnieku Aizsardzības biedrībā – Felida.

Labdarības akcija norisinājās no 29. novembra līdz 20. decembrim un tajā piedalījās ne tikai jaunieši, bet arī citi novada iedzīvotāji, saziedojot pārtiku, smiltis, rotaļlietas, aksesuārus, kā arī dažādus tekstilmateriālus dzīvniekiem. Kopā akcijas laikā tika saziedoti vairāk nekā 54 kg sausās pārtikas, 79 kg konservu un 116 l kaķu smilšu, rotaļlietu, barības trauku un dažādu tekstilmateriālu.

“Mēs esam ļoti gandarīti un pateicīgi ikvienam par sagādāto ziedojumu, jo svētku gaidīšanas laikā mīluļi, tāpat kā cilvēki, vairāk kā nekad alkst pēc mīlestības, rūpēm un gādības. Katrs ziedojums ir liels atbalsts, tā pat kā izpalīdzīga roka ziedojumu vākšanas procesā. Man bija liels prieks, ka jaunieši paši izrādīja interesi un iesaistījās, rakstot rakstus, palīdzot ar ziedojumu nogādāšanu uz jauniešu centru, skaitīšanu. Manuprāt, šis ziedojums ir kā apliecinājums, ka mūsos joprojām mājo mīlestība pret dzīvniekiem,” informē JIC “Ideja” vadītāja Evita Petenko.

Šī gada 29. decembrī akcijā saziedotās lietas kopā ar jauniešu un Pļaviņu apvienības pārvaldes palīdzību nogādājām Aizkraukles Dzīvnieku Aizsardzības biedrībā – Felida  dzīvniekiem. Viesošanās laikā jauniešiem bija iespēja apraudzīt un iepazīt biedrības aprūpē esošos dzīvniekus.

Lielu paldies vēlamies teikt visiem ziedotājiem, īpaši Pļaviņu vidusskolas 3a, 4b, 5a, 7b klašu skolēniem, vecākiem un skolotājiem, Pļaviņu pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” filiāļu “Bērziņš” un “Zīļuks” bērniem, vecākiem un kolektīvam, Pļaviņu sociālā dienesta, kultūras centra un bibliotēkas kolektīviem. Tāpat pateicības vārdus sūtām SIA “MAXIMA”, kas papildus iedzīvotāju ziedojumam ziedoja barību, smiltis un citas ikdienas preces dzīvniekiem, kas sniedza lielu pienesumu akcijas norisē.

 

Papildu informācija:

Evita Petenko
Aizkraukles novada pašvaldības
Pļaviņu apvienības pārvaldes
Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” vadītāja
Daugavas iela 50, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120
tel. 22354812