Jauniešu iniciatīvu centrā “Ideja” darbu sāk jauna vadītāja

Publicēts: 
29.10.2021 - 16:45

No šī gada 19. oktobra Aizkraukles novada Pļaviņu apvienības pārvaldes Jauniešu iniciatīvu centrā “Ideja” darbu sākusi jauna vadītāja un jaunatnes lietu speciāliste Evita Petenko.

Evita Petenko ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrisko attiecību programmu un  šogad uzsākusi studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātē maģistra studiju programmā projektu vadība.

Līdz šim Evita strādājusi par komunikācijas asistentu Latvijas Republikas Veselības ministrijā un Rimi Baltic.

Evita uzskata: “Visas iepriekšējās darba pieredzes ir bijis labs pamats, lai sāktu kaut ko jaunu un sirdij tuvu. Darbs  jauniešu centrā galvenokārt ir saistītas ar  vispārcilvēcīgākām vērtībām un īpašībām, kam pamatā ir stingru lietu kārtība, kas labi saskan ar manām personības īpašībām.”

Evita  stāsta, ka vienmēr ir bijusi aktīva, jo pati ir jauniete, līdz ar to saprot un apzinās jauniešu vēlmes un vajadzības, tajā pašā laikā nenoliedz, ka darbs ir ļoti izaicinošs un divu vienādu darba dienu nebūs, un tieši tāpēc  JIC “Ideja” ir jādarbojas dažādos virzienos, kam pamatā ir pašu jauniešu iniciatīva un līdzdalība lēmumu pieņemšanā, attīstot dažādu virzienu  projektus, īstenojot aktivitātes, kas ir pēc iespējas daudzpusīgākas un tuvākas jauniešu nākotnes mērķiem.

Ņemot vērā šo mums visiem tik sarežģīto laiku JIC “Ideja” vadītāja aicina jauniešus šo laiku izmantot lietderīgi galvenokārt veltot laiku sev un savai izaugsmei, attīstot savus talantus vai realizējot jau sen iecerētas aktivitātes. Arī tiešsaistes platformas spēj nodrošināt iespējas būt aktīviem un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, gūstot interesantas pieredzes.

JIC “Ideja” nodrošinās gan grupu, gan individuālās attālinātās tikšanās ar jauniešiem. Sniegs informāciju par jaunatnes jomu. Nodrošinās iespējas bezmaksas apmeklēt interesantus vebinārus sertificētu treneru, profesionāļu vadībā, organizēs konkursus, viktorīnas, orientēšanās pasākumus un pat izaicinās jauniešus. Sniegs padomus un dalīsies ieteikumos. Tas viss notiks dažādās jauniešiem ērtās un visiem pieejamās platformās, līdz ar to laiki un datumi tiks precizēti, sekojot līdzi informācijai JIC “Ideja” sociālo tīklu kontos, kur katra jaunā mēneša sākumā tiks publicēta jaunākā informācija un plāns par konkrētā mēneša aktivitātēm.

Izbaudot pēdējās šī gada oktobra dienas un gaidot Visu svēto dienu, JIC “Ideja” sadarbībā ar Aizkraukles Interešu izglītības centru aicina jauniešus noskatīties 2019. gada filmu “The Addams family” un 30.10. piedalīties tiešsaistes viktorīnā par filmu. Plašāka informācija būs pieejama JIC “Ideja” sociālo tīklu kontos.

 

Kontakti:

Evita Petenko, Pļaviņu apvienības pārvaldes Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” vadītāja,

Daugavas iela 50, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120.

Tālr. 22354812

JIC “Ideja” instagram: www.instagram.com/jicideja/

JIC “Ideja” Facebook: www.facebook.com/jicideja