Divas Aizkraukles novada iestādes, tostarp Pļaviņu vidusskola, iegūst statusu "Ģimenei draudzīgas darbavieta"

Publicēts: 
14.01.2022 - 13:45

Pagājušajā gadā uzsākta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā valsts programma “Ģimenei draudzīga darbavieta”, un gada nogalē ģimenei draudzīgo uzņēmumu statusu ieguvuši vēl 25 uzņēmumi, viņu vidū arī divi no Aizkraukles novada – Pļaviņu vidusskola un sociālās aprūpes centrs “Ziedugravas” Skrīveros.

Sabiedrības integrācijas fonda iniciatīvas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir godināt ģimenēm draudzīgākos darba devējus, kā arī veicināt darba vides attīstību Latvijā.

Pirmajā darbības gadā statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguvuši kopā jau 75 darba devēji visā Latvijā, tostarp arī 25 uzņēmumi, kuriem šis nosaukums piešķirts 2021. gada 31. decembrī. To vidū, kuri titulu ieguvuši nupat, ir arī divi Aizkraukles novada kolektīvi – Pļaviņu vidusskola un sociālās aprūpes centrs “Ziedugravas” Skrīveros.

Statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta” tiek piešķirts diviem gadiem.

Sveicam Pļaviņu vidusskolas un “Ziedugravu” kolektīvu un patiešām lepojamies ar viņiem!

Statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” iegūšanai var pretendēt ikviena organizācija, kura nodarbina vismaz vienu darbinieku – kā privātuzņēmumi, tā arī valsts un pašvaldību iestādes un nevalstiskās organizācijas. Turpmāk statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguvēji tiks noteikti vienu reizi ceturksnī pēc vietnē www.vietagimenei.lv  publicētās “Ģimenei draudzīga darbavieta” pašvērtējuma anketas aizpildīšanas un pieteikuma iesniegšanas. Pieteikties šim novērtējumam var visa gada garumā.

Ar visiem “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušajiem darba devējiem ikviens var iepazīties programmas tīmekļvietnes sadaļā “Statusa ieguvēji”.

“Ģimenei draudzīga darbavieta” ir viena no trim ģimeņu atbalsta programmām, ko realizē Sabiedrības integrācijas fonds. Fonds īsteno arī programmu “Ģimenei draudzīga pašvaldība“, kā arī izsniedz Latvijas Goda ģimeņu apliecības, atbalstot Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērni ar invaliditāti.