Bezmaksas seminārs "Kā izveidot uzņēmuma lapu FACEBOOK?"

Publicēts: 
06.07.2021 - 11:30

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Uzņēmējdarbības nodaļa piedāvā uzņēmējiem piedalīties digitālo prasmju apguves semināru ciklā "Digitālo prasmju ABC uzņēmējiem". Jau 8. jūlijā no pulksten 10 līdz 11.30 varēs iepazīties ar "Facebook" lapas izveidi un veiksmīgu lietošanu seminārā "Kā izveidot uzņēmuma lapu "Facebook"".

Uz tiešsaistes semināru īpaši aicināti uzņēmēji, kas vēl nav sākuši uzņēmējdarbību "Facebook" platformā, kā arī tie, kas lapu ir izveidojuši, bet vēlas saprast tās priekšrocības un izmantošanas iespējas. Dalība semināros ir bez maksas, bet vietu skaits - ierobežots. Pieteikšanās 8. jūlija semināram - ŠEIT, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012155.

 

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs