Aizkraukles novada komanda no LSVS finālsacensībām distanču slēpošanā atgriežas ar izcīnītām godalgotām vietām

Publicēts: 
30.01.2022 - 01:15

Sestdien, 29. janvārī, Cēsu olimpiskā centra slēpošanas bāzē Priekuļos tika aizvadītas šī gada pirmās Latvijas senioru un veterānu savienības finālsacensības. Kā ierasts, sacensību sezona tika atklāta ar sacensībām distanču slēpošanā. Šogad sacensībās tika pārstāvēti 16 novadi.

Aizkraukles novadu pārstāvēja 5 sportisti.

Savās vecuma grupās sudraba medaļu izcīnīja Uldis Lapsa, bet bronzas medaļas – Inese Zvirgzdiņa, Sanita Petkūne un Kaspars Meinuzs. Tikai pavisam mazliet līdz olimpiskajam sešiniekam šoreiz  pietrūka Jānim Rušmanim.

Stafetes slēpojumā mūsu komanda izcīnīja augsto 6. vietu.

Paldies sportistiem par dalību sacensībās un mūsu novada vārda spodrināšanu!

 

Aizkraukles novada sporta centra

sporta organizatore

Rasa Siliņa