Aicinām piedalīties brīvo nekustamo īpašumu datu bāzes izveidē

Publicēts: 
09.09.2021 - 08:30

Domājot par uzņēmējdarbības uzsākšanu vai paplašināšanu Aizkraukles novadā, uzņēmējiem būtiska ir informācija par pieejamo infrastruktūru. Tādēļ Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs veido brīvo nekustamo īpašumu datu bāzi, apkopojot informāciju par privātajiem un pašvaldības īpašumiem, kurus iespējams izmantot uzņēmējdarbībai un investīcijām.

Aicinām privātīpašniekus, kuriem pieder nekustamais īpašums (zeme, ēkas, telpas) un kuri vēlētos piedāvāt savu īpašumu nomai vai pārdošanai investoriem uzņēmējdarbības veikšanai, aizpildīt veidlapu ar informāciju par iznomājamo vai pārdodamo īpašumu un nosūtīt uz e-pastu: Baiba.Kellere@aizkraukle.lv (ja ir jautājumi, zvanīt: mob.tel.: 26227581).